114
Оксана Володимирівна Чумак
Lawyer U

About me

Комунікабельність, не конфліктність, вміння знаходити компроміс, вміння переконувати, логічне мислення, творчий підхід до роботи, цілеспрямованість, орієнтація на результат, оптимізм, аналітичний склад розуму, вільно висловлюсь усно і письмово. вміння ефективно керувати своїми діями та поведінкою в обмежених, складних, невизначених умовах; особиста та соціальна відповідальність (здатність в повній мірі дотримуватись встановлених правил та відповідати за власні та спільні вчинки, дії та їх наслідки); спрямування до розвитку, самовдосконалення та всебічної професійної самореалізації; найвищий рівень продуктивності та мотивації у процесі роботи з людьми, інформацією та документами; уміння цілеспрямовано та раціонально організовувати власну діяльність.

My specializations

Administrative law
the branch of law that is designed to regulate the rights and obligations of legal entities and individuals, their relations with local government bodies and with executive authorities.
Civil law
a branch of law that combines legal norms regulating property, as well as related and unrelated personal non-property relations that arise between different organizations and citizens, as well as between individual citizens.

Академії праці, соціальних відносин та туризму
Юридичний
Бакалавр права
01.09.2017 - 30.06.2021

КС "Орізон”
юрист
1999 - 2019