10
Fatma fhilalugurlu@outlook.com Hilal
Lawyer U

About me

Ülkemizin en prestijli devlet okullarından olan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden derece ile onur öğrencisi olarak mezun oldum. Üniversite eğitimime ek olarak Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, iş hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku başta olmak üzere 14 farklı alanda sertifikalarım ve uzmanlığım bulunmaktadır. 2019 dan itibaren aktif olarak avukatlık yapmaktayım. Kayseride şahsıma ait hukuk bürom bulunmaktadır. Türkiyenin birçok şehrinden meslektaşlarım ile bağlantım bulunduğu için ikamet ettiğim şehrin dışında da davalar alabilmekteyim. Hukuk ile ilgili sorularınızı en kısa sürede cevaplamak ve gerekli işlemleri ücreti mukabilinde gerçekleştirmek için buradayım.

My specializations

Civil law
a branch of law that combines legal norms regulating property, as well as related and unrelated personal non-property relations that arise between different organizations and citizens, as well as between individual citizens.
Criminal law
a branch of law, a set of legal norms that determine the criminality and punishability of an act, as well as the grounds for criminal liability and exemption from it.

İstanbul Üniversitesi
Hukuk
Lisans mezunu
2015-2019